, ,

Sudo Cream – Krem per te rritur dhe per femije

Te ndryshme

1,350L

SUDO CREAM

Krem per te rritur dhe per femije – Sudo Cream

Krem per te rritur dhe per femije, kunder pucrave dhe lekures se thate. Te femijet gjen perdorim dhe si krem kunder skuqjes, irritimit dhe alergjive te lekures. Nuk ka efekte anesore.

Benefitet | 

  • Hidraton dhe pastron lekuren.
  • Zbut dhe relakson lekuren.
  • Mbron lekuren e bebes nga irritimi qe e shkaktojne pampersat ose pelenat.
  • Largon njollat e erreta te lekures ne cdo pjese te trupit.
  • Kuron aknet dhe ekzemat.

Perdorimi per femijet :

Aplikojeni cdo here ne lekure pas pastrimit. Aplikojeni kremin pas çdo ndërrimi të pampersit (pelenes).

Sasia | 125gr

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat