-29%
, ,

Kamera sigurie 1080p me WiFi – Universale 360 grade

Te ndryshme

 • Kamera me wireless.
 • Ska nevoje per lidhje.
 • Montohet Kollaj.
 • Rrotullim 360 grade.
 • Rezolucion 1080p.
 • Praktike dhe multifunksionale.
 • Qendroni perhere koherent per cdo gje qe ndodh ne shtepine tuaj.

3,490L 4,900L

Kamera sigurie 1080p me WiFi

Kamera sigurie 1080p me WiFi eshte nje nga kamerat me te kerkuara dhe me praktike. Sensor i madh imazhi CMOS siguron rezolucion të lartë 1080P ne pamjen tuaj. Kamera e sigurisë paraqet detaje të mprehta që e bëjnë imazhin më të hollësishme dhe autentik.

Kamera e sigurise mund te kap imazhe ne distance deri ne 30 metra.

Kamera 1080P Night Vision

Per te qene perhere koherent per cdo gje qe ndodh ne shtepine tuaj ne cdo moment te dites. Kamera me wifi sigurie HD 1080p me WiFi eshte produkti ideal per ju. Pamje e qarte ne cdo moment, gjate dites dhe gjate nates.

Kamera Sigurie me Wifi per shtepi

Kamera sigurie per ne shtepi, e përkryer për monitorimin e sigurisë së foshnjës dhe shtëpisë. Shtëpia juaj do të jetë e sigurt kudo që të jeni.

Mund te perdoret edhe si nje baby monitor duke e lidhur me telefonin tuaj dhe duke monitoruar femijen gjate kohes kur nuk jeni ne shtepi.

Monitoroni vendndodhjen në distancë dhe kontrolloni përmes mikrofonit të integruar me aplikacionin “YCC365” dhe mikrofonin dhe altoparlantin për regjistrimin audio në komunikim të dyanshëm.

Koha e programit per Kamera sigurie 1080p me Wifi : Regjistrimi i videos , LAN (Kabllo Ethernet) i montueshëm për siguri / mbikëqyrje sigurie Aplikimi në kohë real

Është platforma me funksionale dhe praktike e momentit.

Aftësia e lidhjes së rrjetit Wi-Fikamera sigurie me wifi 1080p bli online ne ibuy al

Aftësia për të bere fotografi  full HD me Kamera sigurie 1080p me WiFi dhe për të regjistruar lidhjet video me smartphone, tablet, laptop, kompjuter, etj.

Monitoroni vendndodhjen në distancë dhe kontrolloni përmes mikrofonit të integruar me aplikacionin “YCC365” dhe mikrofonin dhe altoparlantin për regjistrimin audio në komunikim të dyanshëm.

Nje kamera e cila ju kryen funksionalitet te plote dhe do ju behet teper e domosdoshme ne shtepine tuaj.

Koha e programit: Regjistrimi i videos ndërsa larg mund të jetë me tela të mprehtë dhe montuar, LAN (Kabllo Ethernet) i montueshëm për siguri / mbikëqyrje sigurie Aplikimi në kohë reale

Pamje panoramike 360° me Kamera sigurie 1080p me Wifi

360 ° për të mbrojtur shtëpine tuaj ne nje kend shikimi me te gjere. Mjafton te hapni smartphone tuaj, ju mund të mbani lidhje ne kohe reale me ane te ketij aparati me te afermit tuaj. Një njoftim do te vij ne telefonin tuaj per cdo levizje ne shtepi.

Pershtatet me se mire me te dy sistemet operative te smartphone Android dhe iOS. Ju do te jeni te qete persa i perket sigurise se shtepise suaj. Cdo gje e dyshimte qe mund te ndodh nderkohe qe ju nuk jeni te pranishem do t’ju komunikohet nepermjet nje njoftimi ne smartphone-in tuaj.

Nje nga kamerat më të mira në treg per momentin.kamera sigurie me wifi bli online ne ibuy al

SPECIFIKAT
 • Kamera me wireless.
 • Ska nevoje per lidhje.
 • Montohet Kollaj.
 • Rrotullim 360 grade.
 • Rezolucion 1080p.
 • Praktike dhe multifunksionale.
 • Qendroni perhere koherent per cdo gje qe ndodh ne shtepine tuaj.

Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

SKU: G001DAYT01 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Kamer

color

White with Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat