,

Dahua Outdoor Camera – Kamera e jashtme G26

Dahua
Gjendje:

S’ka stok


Siguri dhe mbrojtje 24 ore 7 dite te javes

Ofron pamje dhe audio te qarte edhe ne distanca te largeta dhe erresire

E testuar

Cilesi e garantuar

Cmim i arsyeshem

Specifikimet teknike:

1/2.7” 2MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision: 30m
Lente: 2.8mm
Fushe pamja 112 grade (H), 60 grade (V)
Video
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte memorie deri ne 128 GB
IP67
Dimensionet: 60*105*175.5mm

15,500L

S’ka stok

Kamer e Jashtme Sigurie Dahua G26 – Wall Mount

Kamera e Jashtme Sigurie Dahua | Outdoor Camera

Kamera e cila monitoron drejtperdrejte me 2MP me zgjedhjen e opsioneve te lenteve 2.8mm dhe 3.6mm suporton kompresimin e fundit H.265. Kjo do te thote qe mund te kurseje deri ne 50% te hapesires se saj. Outdoor Camera rezistente ndaj ujit me IP67, e certifikuar mund te perdoret ne ambjente te jashtme me kushte te ndryshme te motit. 

Cilesimet e saj | Kamera e jashtme sigurie

  • Regjistrim i pamjes i paster si kristali
  • Me WiFi me 2 antena
  • Rezolucioni 1080P Full HD, H.265 Codec dhe sensori 2MP ju lejojne te shikoni video te pastra pa u shqetesuar per hapesiren e memories suaj dhe cilesine e internetit.
  • Dy antenat dhe teknologjia MIMO eleminon interferimet ne distanca te largeta.
  • Mikrofoni i integruar ju lejon te degjoni paster zerat pa zhurma.
  • Modaliteti Night Vision, cilesia e larte e sensorit dhe drita IR shfaqin pamje te qarta edhe gjate nates ne distanca deri ne 30 metra
  • Dahua Outdoor Securit CAmera me memorie fleksibel permes SD Card, NVr ose Cloud Storage
  • Rezistente ndaj kushteve te keqija atmosferike


    Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: T-G26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dahua

color

White with Black

LLoji

Pajisje Sigurie

1/2.7” 2MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision: 30m
Lente: 2.8mm
Fushe pamja 112 grade (H), 60 grade (V)
Video
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte memorie deri ne 128 GB
IP67
Dimensionet: 60*105*175.5mm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat