, , ,

Sensore parkimi me kamer 2n1 – Video Parking Sensor

Te ndryshme

  • Cilësi e pastër e imazhit.
  • Regjistron me imazhe kualitative gjate dite edhe nates.
  • Jep sinjale me ze kur jeni afer pengesave.
  • Shfaq imazhet e kameret ne ekranin e kasetofonit.
  • Universale per te gjitha makinat.

2,500L

SENSORE PARKIMI ME KAMER 

Sensor parkimi me kamer te cilet u japin nje siguri tashme me shume, gjate vozitjes me makine.

Ai vjen me nje radar të qëndrueshëm ndaj goditjeve dhe anti-freeze, si edhe CMOS me ngjyra me definicion të lartë për të pare edhe vendet te cilat ju nuk mundeni qe t’i shihni

SENSOR PARKIMI PER MAKINEN 2IN1

Sensor radari anti-freeze, duke qene keshtu  i papërshkueshëm nga uji, me një diapazon prej 0.3 deri në 2.0m.

Kamera vjen me nje qartësi te larte gjatë ditës dhe natës nëse ju e keni instaluar me saktesi. Edhe nese ndricimi eshte i ulet ajo arrin te regjistroje dhe te performoje mjaft mire.

Nese ju do te ndodheni para nje pengese apo rreziku tjeter te mundshem, sensori do te reagoje edhe do t’ju lajmeroje nepermjet alarmit i cili ka nje zhurme teper te larte. Sa me afer pengesave te jeni aq me te shpeshta do t’ua dergoje edhe sinjalizimet e zerit.

Cdo regjistrim qe bene sensori me kamer do te jete e shfaqur ne monitorin e makines duke ju lejuar keshtu ju ta keni makinen tuaj nen kontroll.

SPECIFIKAT

Tensioni : 12V DC.

Diapazoni i funksionimit: 10.5V deri ne 16V DC.sensor parkimi me kamera per makinen bli vetem ne iBuy al

Fuqia: 60mA  .

Zbulimi i Distancës: 0.3—2.0m.

Frekuenca : 40KHz

Sensori i figurës: CMOS.

Rezolucioni: 480 linja televizive.

Ndriçimi minimal: 0,1 luks.

Sistemi televiziv: PAL / NTSC.

Këndi i rregullueshem i sensorit : 170 grade.

Temperaturat qe mund te punoje sensori : -20 – 70 deg. C

Me kllapa te rregullueshme për kënd më të mirë të shikimit.


Gjithçka që ju nevojitet | iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: sensor-parkimi-me-kamer Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

brands

Te ndryshme

LLoji

sensore parkimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat