,

Cante per bagazhin e makines – Car Organiser Bag Online


  • Canta e projektuar per bagazhin e makines eshte ideale per transportimin e produkteve ushqimore, sendeve te ndryshme dhe organizimin e rremujes ne makine
  • Super e pershtatshme per udhetime dhe kamping, merrni gjithcka deshironi gjate udhetimit, pa bere rremuje
  • E projektuar per te mbajtur ushqimet e fresketa edhe pas shume oresh udhetimi
  • I ndertuar me tre seksione te medha magazinimi, nje ftohes te izolueshem dhe strukture te qendrueshme
  • Materiali: Canvas polimer me doreza plastike te mbajtjes
  • Permasa 50 x 32.5cm (L x W)

1,150L

Cante per bagazhin e makines – Car Organiser Bag Online

Cante per bagazhin e makines – Car Organiser Bag Online

Udhetoni dhe merrni gjithcka me vete, pa u shqetesuar per rremujen ne makine apo hapesiren e vogel

Kjo cante mban te gjitha ushqimet dhe sendet e tjera te nevojshme ne menyre te rregull, te sistemuar dhe pa bere rremuje

Konsumoni ushqim te fresket, te shijshem dhe te shendetshem edhe kur jeni jashte kuzhines

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Cante per bagazhin e makines-Car Organiser Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Cante makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat