,

Fshese dore mekanike – Hurricane Spin Broom Bli Online


  • Me koke 5 meter te larte, Hurricane Spin Broom  lejon pastrim dhe poshte mobiljeve pa iu munduar
  • Me bisht 110 cm te gjate, qe ndahet ne tre pjese per pastrim te llojeve te ndryshme dhe i levizshem 180 Grade
  • Pa energji elekrtrike dhe kabllo te bezdisshem
  • Kusen zhurmen e bezdisshme
  • Nuk ze shume vend

 

 

1,890L

Fshese dore mekanike – Hurricane Spin Broom Bli Online

Fshese dore mekanike – Hurricane Spin Broom Bli Online

Me teknologji te trefishte furcash, 2 Furca rrethore – 1 Furce cilindrike dhe 2 mini goma qe sigurojne rreshqitje dhe mbledhin mbeturinat ne menyre perfekte ne cdo siperfaqe

1.Furcat rrethore mundesojne mbledhjen e mbeturinave

2.Furca cilindrike thith brenda vetes mbeturinat e mbledhura ne menyre automatike

Hurricane rremben cdo papasterti ne siperfaqe te lageshta dhe te thata

Pastron dhe zhduk cdo njolle, edhe ato me te forta dhe te thata

E thjeshte ne perdorim, terhiqeni ne cdo siperfaqe ku ka mbeturina, mblidhini ato dhe per zbrazjen e tyre mjafton te shtypni butonin qe ndodhet pas pajisjes dhe kapaku hapet automatikisht

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Fshese dore mekanike-Hurricane Spin Broom Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Fshese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat