,

Fshese dore – Sweep Drag Paisje Pastrimi Online


SPECIFIKA

  • Lloji: Fshese dore pa korent
  • Materiali: Plastike
  • Materiali per koken e fsheses: Fshese PET
  • Materiali i fsheses: ABS + Celik inoks
  • Madhesia: 144cm x 31cm x 20cm
  • Pesha e produktit: Stili 1: 860g – Stili 2: 850g
  • Gjatesia: 110cm
    Vellimi i kutise: 0.5L

1,390L

Fshese dore – Sweep Drag Paisje Pastrimi Online

Fshese dore manuale – Sweep Drag Paisje Pastrimi me Online

Fleksibile, me gjatesi te ndryshueshme, e zgjidhni vete gjatesine qe deshironi dhe e perdorni ate pa qene nevoja te perkuleni, duke pastruar edhe siperfaqet me te veshtira

Nuk ka nevoje per energji elektrike dhe nuk shkakton zhurme ne mjedis gjate kohes qe jeni duke pastruar

Pastron edhe mbetjet me te veshtira si farat, copezat e letres, orizin, dhe kokrizat

Shmang rremujen dhe zhurmen e bezdisshme

Fshese dore manuale e cila mund te perdoret lehtesisht dhe pa problem te gjitha siperfaqet: ne pllaka, mermer, linoleum dhe dru pa i demtuar dhe pa shkaktuar gervishtje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Fshese dore-Sweep Drag Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Fshese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat