, ,

Elektrik dore Multifunksional 9 ne 1 – Flashlight Bli Online


9 funksione ne 1 paisje te veteme

  • Ndricim i fuqishem i drites ne ambiente te errta, ofron siguri dhe mbrojtje
  • Me baze magnetike e cila mbledh pjese te vogla metalike qe jane veshtire per tu pare me sy dhe per tu gjetur
  • E pajisur me cekicin e shpetimit, thyen xhamat e dritareve pa iu vendosur ne rrezik
    E projektuar me shirit anesor me drite te bardhe, eshte i pershtatshem edhe per pune
  • Me driten e kuqe SOS, e pershtatur per raste emergjence e cila ka nje rreze te larget shikimi
  • Sherben si banke baterie (Power Bank) per karikimin e telefonit tuaj celular
  • Sherben si busull orientimi, ideale per kamping
  • Panele Diellore per karikim.

2,190L

Elektrik dore Multifunksional 9 ne 1 -Flashlight Bli Online

Elektrik dore Multifunksional 9 ne 1 – Flashlight Bli Online

Ndricim i fuqishem me rreze drite qe arrin deri ne 300 m

Mund ta perdorni edhe gjate diteve me shi, ne kushte te keqija atmosferike per shkak te rezistences qe kjo paisje ka ndaj ujit

Rezistent ndaj goditjeve , mund te bjere deri ne 1 m lartesi dhe nuk demtohet

Iu ofron siguri dhe mbrojtje edhe ne rastet kur keni humbur rrugen, iu vjen ne ndihme opsioni SOS i drites se kuqe

I lehte dhe praktik per tu marre kudo me vete

Me bateri te fuqishme te tipit e Li-Ion 

Kapaciteti i baterise numeron 2000 mAh dhe cilesohet 10 here me se fuqishme se shumica e paisjeve te tjera elektrike

Bateri qe rimbushet nga cdo burim USB ose panele te integruara te karikimit diellor

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Elektrik dore Multifunksional-9 ne 1 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat