,

Qese me Vakum e kompresuar – Produkt Online


 • Kohe te gjate ruajtje
 • Hermetike dhe te riperdorshme
 • Ekologjike dhe miqesore me mjedisin
 • Materiali: Plastika
 • Dimensionet: 70 x 100
 • Ruan 1/3 e hapesires ne dollap, makine, depo, bodrum etj
 • 80% me shume hapesire

290L

Qese me vakum e kompresuar – Produkt Online

Qese me vakum e kompresuar – Produkt Online

Perfitoni me shume vend dhe hapesire ne dollape dhe valixhe

Paketoni ne qeset me vakum te gjitha rrobat josezonale dhe shmangni rremujen ne dollape

Mund ti vendosni ne papafingo, ne bodrum ose poshte krevatit, duke i mbrojtur nga pluhuri, insektet dhe papastertia

Dizenjuar per udhetime, siguroni sa me shume hapesire per te marre me vete gjerat qe deshironi pa u shqetesuar nese keni ose jo vend ne dispozicion

Kursejne 80% me shume hapesire

Mund te riperdoren, nuk demtohen gjate perdorimit

Qeset e Vakumit vijne me 3 teknologji te avancuara per te krijuar valvulen hermetike dhe per te ruajtur sigurine

Valvula e ajrit stimulon largimin e ajrit nga qesja e ruajtjes duke ulur keshtu pjesen me te madhe te hapesires

Me mbyllje hermetike

Me dy shtresa mbrojtese prej najloni dhe polietilen

Te papershkueshme nga uji dhe ajri

Pershtatur per:

 • Veshjet josezonale
 • Rrobat e femijeve
 • Jasteke
 • Peshqire
 • Mbulesa

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: qese-me vakum Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Qese vakumi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat