,

Flex Tape Waterproof Ngjites inovativ Produkt Online


  • Perdorim efikas ne nje larmishmeri materialesh: metal, çelik, baker, alumin, dru, qeramike, akrilik, porcelan, tjegull, qelq, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, gur, çimento, beton, mur, çati
  • Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje, cdo material apo lloj hapesire
  • Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, super te nxehte, super te ftohte, te thate, te lagur, madje edhe brenda ne uje
  • Funksionon ne temperatura nga -60° C deri ne 160°C
  • Permasat: 6 cm ×190 cm
  • Jetegjatesi maksimale

990L

Ngjites inovativ – Flex Seal Tape Waterproof Produkt Online

Ngjites inovativ – Flex Seal Tape Waterproof Top Produkt Shop Online ibuy.al

Ngjitesi Flex Seal Tape eshte ideal per te ngjitur  hapesirat e cara ne lavaman, makine ,dyer, dritare varke, parket, pishine etj

Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet dhe tretjes

I papershkueshem nga uji. Mos iu besoni ngjitesve amatore, te tjeret pretendojne se i rezistojne ujit, ndersa Flex Seal Tape ka nje fuqi te jashtezakonshme kunder ujit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Ngjites-Flex Seal Tape Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ngjites

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat