Shami me Dizajne te ndryshme – Blerje online

Te ndryshme

1,190L

SHAMI ME DIZAJNE TE NDRYSHME

Shami me dizajne te ndryshme – Blerje online

Shami e cila mund te perdoret si nje maske mbrojtese ne ditet me ere. Gjithashtu ajo mund te vishet dhe nga personat te cilet perdorin bicikleten ne dite te ftohta. Lekura juaj e fytyres do te jete e bute dhe aspak e irrituar.

Mund ta kombinoni ne modele te ndryshme, si shall, maske, shami etj. Material cilesor dhe jetegjate.

Blerje Online ne ibuy.al

SKU: shami-me-dizajne Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Shami

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat