Varese Celsash dhe Cantash prej pellushi – Bli Online

Te ndryshme

590L

VARESE CELSASH & CANTASH

Varese Celsash dhe Cantash – Bli online ne ibuy.al

  • Te vogla dhe te lezetshme.
  • Te lehta dhe plot stil per tu mbartur ne canten ose celsat tuaj.
  • Ide e persosur per dhurata per mikeshat tuaja.
  • Bashkon celesat e shperndare ne nje grup te vetem, dhe ju ben me te lehte gjetjen e tyre.
SKU: varese-celsash Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Varese Celsash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat