Mikrofon Karaoke me Bluetooth – WSTER WS 668 Online


Lidhje me Bluetooth

Disatanca e lidhjes deri ne 10 metra

Versioni i Bluetooth-it 4.0+ EDR

Nxjerr ne pah ne menyre fantastike zerin tuaj, te paster dhe te plote

I lehte ne perdorim, mjafton ta lidhni me opsionin Bluetooth

Suporton te gjitha paisjet Android dhe IOS

Bateri e fuqishme: Lithium – Ion

Kapaciteti i baterise: 1800 mAh

Materiali: Alumin +Plastike ABS

Frekuenca: 100HZ-10kHZ

Cilesi e larte

1,990L

Mikrofon per Karaoke me Bluetooth – WSTER WS 668 Online

Mikrofon per Karaoke me Bluetooth – WSTER WS 668 Online

Mikrofon cilesor per te kapur tinguj te paster dhe pa zhurma.
Ndryshim magjik i zerit, 3 tinguj te ndryshem nga nje aparat muzikor i vetem.
Efekt me drita shumengjyreshe dhe argetuese per me teper kenaqesi.
Kontroll muzikore manuale.
Mund te degjoni efektin e kenges qe kendoni direkt.

Lidhje me pajisje te ndryshme inteligjente.

Suporton karte memorje dhe USB per luajten e muzikes suaj te preferuar.
Ndertuar me modalitetin bluetooth, ky mikrofon eshte i pershtatshem per sistemet iOS dhe Android. Gjithashtu dhe per shumicen e pajiseve te tjera inteligjente.
Mjafton ta lidhni nje here me pajisjen tuaj dhe heren e dyte do te lidhet automatikisht. Siguron mos interferimin e zerit, pa zhurma dhe pa bllokime. Dizajnoni vete ju muziken qe deshironi.

Cilesi maksimale e tingullit me efekt eco-reverberues
Profesional, kjo fale materialit te tij cilesore dhe me e rendesishmja fale sherbimit te tij efikas dhe te sakte.
Versioni i lidhjes me Bluetooth 4.0+ EDR, i afte te lidhet me te gjitha paisjet smartphone, kompjutera dhe tableta, qe kane modalitetin Bluetooth
Mikrofon ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mikrofon per Karaoke me Bluetooth-WSTER-WS668 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikrofon me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat