,

Doreza Pastrimi Silikoni – Pink Silicone Gloves Online


  • Ideale per pastrimin e tualetit, kuzhines, larje enësh, pastrim te frutave dhe perimeve, pastrimin e dhomes, heqjen e pluhurit nga veshjet, kujdesin per floket e kafsheve shtepiake dhe larjen e makines
  • Kombinim i sfungjerit me silikonin. Nuk nevojiten furca ose sfungjere per pastrim maksimal
  • Doreza pastrimi silikoni rezistente ndaj nxehtesise deri ne 160 grade celcius, ju mund t’i sterilizoni ne mikrovale per rreth 2 minuta
  • Nuk demton dhe irriton lekuren e duarve nga detergjentet
  • Praktike ne perdorim, nuk iu pengon gjate pastrimit
  • Dizajn universal i cili i pershtatet te gjithe duarve
  • Rezistente ndaj nxehtesise, ju mund  mund t’i përdorni edhe per te levizur enet e nxehta ose per te hequr tavat nga furra
  • Ngjyre Pink
  • Silicon i cilesise se larte

890L

Doreza Pastrimi Silikoni – Pink Silicone Gloves Online

Doreza Pastrimi Silikoni – Pink Silicone Gloves Online

Pastroni ne menyre fanatastike kuzhinen, tualetin dhe enet e ndryshme

Kujdesuni maksimalisht per lekuren e duarve tuaja. Kontakti i tyre i drejtperdrejte me detergjentet mund te shkaktoje irritime

Material silikon i cilesise se larte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Doreza Pastrimi Silikon-Pink Silicone Gloves Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat