Mikrofon Dore me Bluetooth – Handheld KTV WS-858 Online


Specifikimet:

  • Fuqia: 5W
  • Shkalla e Frekuences: 100Hz – 10KHz
  • Maksimumi i Presionit te Tingullit:> 115db 1KHz TDH <1% Reverberation
  • Mode: Efekti rigjenerimi i fuqise se zerit
  • Bateri e fuqishme
  • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
  • Fuqia e Karikimit: DC 5V
  • Permasat: 20 x 7 x 7cm
  • Paketimi perfshin: 1 x Mikrofon 1 x Kabllo Karikimi 1 x Kabllo Audio

1,490L

Mikrofon Dore me Bluetooth – Handheld KTV WS-858 Online

Mikrofon Dore me Bluetooth Karaoke – Handheld KTV Ne shitje Online

Butona rregullimi profesional, Treble, bass, volumi etj. Keto funksione mund te rregullohen nga mikrofoni.
Mikrofon pa kabllo, nuk ka nevoje per lidhje shtese per te punuar ne menyre te pavarur.
Mbahet lehetesisht ne dore, krjuar me nje dizajn elegant dhe komfort per doren tuaj.
Koka e mikrofonit ka tre perpunime te zvogelimit te zhurmes, kjo mundeson theksimin e zerit tuaj.
Lidhje 4.0 Bluetooth e qendrueshme.
Cilesi e shkelqyeshme e tingullit,  kenaquni nen tingujt e ndryshem muzikor.
Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje.

Cilesite
Bateri 1800mAh mundeson kendim deri ne 6 ore. Shijoni efektin karaoke.
Lidhje kompakte me telefonat inteligjent iOS dhe android, tableta, iPad, PC etj.
Shume funksional, mund te perdoret si karaoke, audio makine, regjistrim muzikor, intervista etj.
Mbrojte e shkelqyer dhe super bass per nje pervoje degjimi me cilesi te larte. Surprizoni familjaret dhe miqte tuaj ne festat tuaja. Argetim i garantuar.
Mikrofon dore me zvogelim humbje te tingullit ne menyre efektive, per te transmetuar audio sa me te paster.
Specifika
Material : Alumin + ABS
Kapaciteti i Baterise: 1800mAh
Frekuenca: 100Hz
Fuqia: 5W
Bluetooth 4

Porosit Online ne iBuy.al | Mikrofon ne Shitje | Karaoke

SKU: Mikrofon dore me Bluetooth-KtvWs858 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikrofon me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat