,

Raft mbajtese metalike per tualet – Shitje Online


  • Dizanj modern
  • Universale
  • Materiali: Metalike
  • Estetike
  • Rezistente

2,190L

Raft mbajtese metalike per tualet – Shitje Online

Raft mbajtese metalike per tualet – Shitje Online

  • Ndertuar nga material i qendrueshem dhe rezistent ndaj thyerjes e konsumit
  • Kurseni hapesiren dhe sistemoni gjerat ne tualet duke i dhene atij nje pamje te rregullt dhe estetike
  • Me shufra hekuri te cilesise se larte, te forte dhe te qendrueshme
  • Dizanj modern i pershtatshem per cdo lloj tualeti
  • Sistemoni shampot e trupit, kokes, produkte te higjenes orale ne nje vend te vetem duke ruajtur pastertine dhe rregullin
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: raft mbajtese-tualeti Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Raftmbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat