, ,

Kufje me Bluetooth i99 – Bluetooth 5.0 EarPhones Online


  • Ekran dixhital me drite LED
  • Dizanj i rehatshem, nuk shkaktojne siklet dhe bezdi ne veshe
  • Nuk demtojne veshin, te sigurta dhe izolojne cdo zhurme nga mjedisi i jashtem
  • Tinguj te qarte dhe te paster
  • Bateri e fuqishme me kapacitet 500 mAh – zgjat deri ne 100 ore per njerin vesh dhe 60 ore per te dy veshet
  • Lidhen me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
  • Materiali: Plastike ABS
  • Versioni i Bluetooth: 5,0
  • Distanca e lidhjes deri ne 10 meter
  • Te lehta dhe praktike, i merrni kudo me vete

 

2,490L

Kufje me Bluetooth i99 – Bluetooth 5.0 EarPhones Online

Kufje me Bluetooth i99 – Bluetooth 5.0 EarPhones Online

Degjoni kenget tuaja te preferuara, ritmet e fundit muzikore dhe beni biseda telefonike pa duar

Flisni ne telefon pa e mbajtur ate ne duar, fale modalitetit Bluetooth

Dizanj Modern dhe i pershatshem per te gjithe llojet e smartphoneve

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Bluetooth-i99 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat