,

Elektrik dore Profesional – Police Flashlight Bli Online


  • Materiali i Alumin anti-oksidues – rezistent ndaj goditjes
  • Fuqia e daljes: 1.000.000 volt
  • Lloji i dritës: 100 Lumens LED e bardhe
  • Furnizimi me energji elektrike: Bateri e rimbushshme e nikelit-kadmium 4.8v
  • Permasat: 16.5 cm x 3.5 cm x 2.8 cm
  • Pesha: 180 gr

1,490L

Elektrik dore Profesional – Police Flashlight Bli Online

Elektrik dore Profesional – Police Flashlight Bli Online

Police Flashlight ofron ndricim te fuqishem ne erresire dhe iu ofron mbrojtje dhe siguri

I projektuar per vetembrojtje

Eshte ndertuar nga alumini rezistent ndaj antioksidanteve

Integruar me llampe LED me rreze drite te larget

Furnizohet me energji permes nje baterie nikeli me perafersisht 100000 ore pune. Rimbushja e baterise behet me kabllon elektrike e cila mjafton te lidhet me prizen e energjise

Pajisur me buton sigurie per te vepruar ne momentin kur eshte i nevojshem dhe per te shmangur shkarkimin aksidental te tij

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Elektrik dore-Profesional-Police Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat