,

Qirinj aromatike me telekomande – Luma Bright Candles Online


1,490L

Qirinj aromatike me telekomande – Luma Bright Candles Online

Qirinj aromatike me telekomande – Luma Bright Candles Online

Qirinjte prej dylli LED me ngjyra te ndryshme iu dhurojne nje atmosfere magjike ne dhomen e gjumit, sallon apo dhomen e femijeve

Projektuar me 12 opsione ngjyrash te ndryshme, ata kane fuqine te ndryshojne gjendjen tuaj shpirterore sa hap e mbyll syte

Funksionojne me bateri – 3AAA dhe komandohen permes telekomandes

Te sigurt ne perdorim edhe kur ne shtepi keni femije dhe kafshe shtepiake

Koha makismale e mbajtjes se qirinjve ndezur: 4-8 ore. Pas 8 oresh ata fiken automatikisht

Llampat e integruara ne brendesi te tyre zgjasin 100,000 ore dhe perfshijne 12 opsione ngjyrash ndricuese

Nuk shkaktojne rremuje apo pika dylli te derdhura ne dysheme

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: qirinj aromatike-me telekomande Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Qirinj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat