Pistolete per ngjitje me shufra silikoni – Hot Glue Gun Online


E pershtateshme per punime artistike, artizanale, izolime dhe mbushje

Perdoret per ngjitjen e drurit, plastikes, kartonit, xhamit, qeramikes, gurit, textileve, tapes, lekures dhe metalit

E sigurt ne perdorim , nuk jeni te rrezikuar per tu djegur

Paketimi permban 1 Pistolete se bashku me 10 shufra silikoni

20 Watt

Ngjyra Blu

1,200L

Pistolete per ngjitje me shufra silikoni – Hot Glue Gun Online

Pistolete per ngjitje me shufra silikoni – Hot Glue Gun Online

Perdoret gjeresisht ne projekte te vogla artizanale, riparime te shpejta ne shtepi dhe krijime artistike

E pershtatshme per perdorim ne shtepi

Mund te perdoret gjithashtu per qellime jo artizanale si rregullimi i nje pjese te thyer te mobiljeve, kornizave, pllakave, lodrave apo suvenireve artistike

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-pistolete per ngjitje-10 shufra silikoni Kategori:
LLoji

Pistolete per ngjithe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat