,

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover Online


  • Praktik
  • I lehte
  • I shpejte
  • Komoditet ne perdorim
  • Pasterti maksimale

1,490L

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover Online

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover Online

Dizenjuar per perdorim te perditshem per te larguar dhe pastruar me qimet e kafsheve, edhe ato me te hollt dhe te padukshmet me sy te lire

Largon qimet e katerputosheve nga te gjitha veshjet, ne te gjitha materialet, tapete, qilima, jasteke, sedilje makinash etj

Doreze e rehatshme dhe super e lehte ne perdorim

Furca e dyanshme zhduk qimet e kafsheve, sa hap e mbyll syte pa qene nevoja te perdorni fshesa te renda me vakum

Pastrohet shume lehte, mjafton ta zhysni ne bazen e saj te pastrimit dhe te perdorni sapunin. Nuk mban arome te keqe

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Furce pastrimi per qimet e kafsheve-Pet Fur Remover Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce per qimet e kafsheve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat