,

Flawless Body – Makine Depilimi per Femra

Flawless Body

Flawless Body (New)  eshte nje pajisje e persosur per nje lekure te bute dhe te paster si mendafshi. Vjen prane jush bashke me furcen e pastrimit dhe kabllo per karikimin e saj. Kjo pajisje revolucionere eshte perfekte per te depiluar zonat tuaja me te ndjeshme si bikini, sqetullat dhe kembet. Dritat LED te integruara e bejne me te lehte per te pare edhe qimet me te padukshme ne lekure. E veshur me ar 18 karat makina eshte hiperalergjike dhe e perdorshme per cdo lloj lekure.

 

1,690L

Makine depilimi per femra New Flawless Body

Flawless Body – Makine Depilimi per femra pa dhimbje – Makin Online

Me nje dizajn te persosur, kjo eshte nje makine depilimi trupi e persosur. Mund te perdoret nen krahe dhe zonen bikini. Kjo eshte zgjidhja e persosur per ato zona jashtezakonisht te ndjeshme.

Trupi i persosur fale formes qe dispnon shkon ne zona ku depilatoret e tjere e kane te veshtire te shkojne. Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures dhe mund te perdoret ne te dyja drejtimet. Makin depilimi e cila nuk krijon prerje, djegie, gunga ose acarim te lekures.
Bateria ne kete makine depilimi pa dhimbje, e rikarikueshme e ben kete produkt te levizshem mjaft komod qjate perdorimit. Dritat LED ndihmojne ne ndricimin e lekures ne menyre qe te mos humbisni pa pastruar asnje pjese te saj.
  • Perfekte per heqjen e qimeve ne zonat me te ndjeshme – Bikini, Sqetulla, pjesa delikate e gjurit dhe kyce
  • Nuk krijon acarime te lekures pas depilimit – e mban ate te bute dhe fresket
  • Perdoret ne te dyja drejtimet
  • Praktike – e merrni kudo dhe kurdo me vete
  • E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures
  • E pajisur me driten LED e ben me te lehte identifikimin e qimeve me pak te dukshme
  • Nuk shkakon dhimbje

 

 

SKU: L221-new-flawless body Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Flawless Body

color

Pink

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat