, , ,

Makine rroje gemei 6050 – Per meshkuj Bli Online

gemei

 • Makine rroje per meshkuj
 • Kursen energjine elektrike
 • Nuk irriton lekuren
 • Super cmim
 • Tehe te mprehete celiku

 

 

 

1,600L

MAKINE RROJE  GEMEI  6050 – PER MESHKUJ

Makine rroje dhe qethje  profesionale per meshkuj – Makine rroje  Gemei 6050 ne shitje online ne cmimin me te mire.

Makine per prerje te flokeve te shkurter me tehe te mprehta prej celiku te pandryshkshem me cilesi dhe me performance te larte. Lehte per tu perdorur, per nje lekure te bute dhe stilim flokesh super.

Funksionon fale baterise se integruar Li-ion.

Me kete makine rroje dhe qethje   ju do te ndiheni si profesioniste te vertete duke i dhene modelin qe ju deshironi mjekres apo flokut tuaj.

MAKINE RROJE DHE QETHJE GEMEI 

Projektuar me material aliazh premium per te siguruar jetegjatesine e saj. Rezistente dhe e lehte ne perdorim per rroje dhe qethje. Funksionin deri ne 70 minuta pas nje karikimi  te plote.

Ju mund ta perdorni ate dhe gjate udhetimeve tuaja pasi dizajni qe ky produkt ka ju ju mundseson ta merrni kudo me vete. Zoteron nje motorr me shpejtesi te larte te rrotullimit, zhurma qe ai krijon eshte e ulet dhe aspak shqetesuese. Kjo pajisje rroje dhe qethje mund te perdoret nga te gjitha familjaret tuaj.

Për të arritur rezultatin qe deshironi dhe kohe më të shkurter!

Eshte nje makine perfekte per perdorim ne shtepi apo dhe sallon. Karikojeni dhe me pas mund ta perdorni ne vazhdimesi.

Fale dizajnit te tij teper praktik dhe komod ju mund ta merrni me vete kudo, nese ndodheni me pushime gjithashtu dhe nuk keni mundesi per te shkuar tek berberi kjo eshte zgjidhja me e mire.

Per me teper pastrohet shume lehte nga ju, me ane te furces qe ka ne paketim nuk do mundoheni per pastrimin e saj. Nuk do ju shpenzoje kohe , vetem ne pak sekonda pas mbarimit te qethjes makina do jete serish ne gjendje per tu perdorur.

Makinë prerëse elektrike e flokëve me performancë të lartë

Punon nga bateria e integruar deri në 70 minuta. Karikohet nga 220W për 2 orë.

Kjo  pajisje është e përshtatshme kudo, eshte stilisti juaj personal. Plus perfitoni  kursime të mira nga harxhimet e teperta ne sallone te shtrenjta.

Konsumi i energjisë 3 W.  Ka tre gjatesi te ndryshme, ku gjatësia minimale e prerjes eshte  2 mm.

Ndersa 6 mm eshte  gjatësia maksimale e prerjes. Ka te  pranishëm treguesin e  ngarkimit të baterisë

E perbere me material çelik inox makina do te punoje 70 minuta ne vazhdimesi pa problem.

Eshte e perbere me sistem vete-mprehes e cila ofron  nje performance te shkelqyer te prerjes.
Ajo eshte e ndertuar me materiale cilesore te cilat nuk e irritojne lekuren tuaj dhe kujdesen per nje trajtim sa me te kujdesshem ndaj saj.
Pret ne menyre te sakte edhe shume shpejt.
Pershtatet me te gjitha llojet e flokeve dhe mjekres edhe nuk krijon asnje demtim ne to.
Me aksesore te ndryshem te cilet krijojne prerje te ndryshme keshtu ju do te keni mundesine per nje larmishmeri prerjesh.

MAKINA RROJE GEMEI 6050

Pershtatet me cdo kontur te fytyres. Nje makine ideale per heqjen e mjekres dhe flokeve.

Ne paketim do te gjeni  koka te ndara per te vendosur kreheret sipas deshires suaj me gjatesi te ndryshme 1mm, 2mm, 3mm.

Kete pajisje mund ta manovroni lehte fal kokave te saj dhe  mund te stiloni floket sipas deshires, ne kushte shtepie. Pasi cdo aksesor qe perben kete makine qethese eshte per te prjektuar nje modelim ndryshe ne flokun tuaj.

Makine qethje e cila jep rezultate te shkelqyera me precizionin e saj. Ndihuni krenare me pamjen tuaj. Behuni gati vete ne kohe rekord  per eventet qe keni.

Nuk eshte me e nevojshme te shkoni te berberi per qethje profesionale.

Kurseni kohe dhe harxhime te teperta ne sallone apo berbere me kete makine rroje per meshkuj.

Hiqni, shkurtoni dhe modeloni mjekren me lehte se kurre me pare. Fale dizanjit ergonomik dhe ndertimit pa kabell, do e perdoni ate lehtesisht dhe pa mundim.

Me precizion te larte dhe koke celik inoks te cilesise maksimale, Gemei 6050 garanton nje performance superiore.

Makine rroje profesionale per meshkuj, ideuar per cdo moshe dhe stile te ndryshme te flokeve.

KARAKTERISTIKATmakine rroje per meshkuj gemei 6050 bli online ne ibuy al

 • Makine univesale per prerjen e flokeve dhe modelimin e mjekres.
 • E ndertuar me blloqe te mprehta celiku te nje cilesie te larte
 • Per rroje dhe qethje
 • Dizanj elegant dhe ergonomik
 • Lehtesisht e perdorshme
 • E merrni kudo me vete
 • Makin rroje praktike
 • Kurseni kohen
 • Cilesi e garantuar
 • Dizanj ergonomik
 • E lehte per tu pastruar
 • E projektuar per te gjitha llojet e flokeve dhe moshave

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: L222-gemei-6053 Kategori: , , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat