, ,

Sokany Hair Brush | Kreher flokesh me avull | Dyqan Online

Sokany

2,190L

KREHER FLOKESH SOKANY

Sokany Hair Brush | Kreher Flokesh me Avull

Kreher Sokany me avull per floket te drejte, me one te medha etj. Furca me e fundit me teknologjine me te mire dhe me mbrojtje per floket tuaj vjen prane jush me nje cmim fantastik.
Nese keni enderruar gjithmone te keni floke te drejte, ky eshte kreheri magjik qe ju duhet.

Kreher me dhembeza te perkryera per tharjen e flokeve tuaj dhe stilimin e tyre. Ndryshe nga kreherat e tjere ky stilues flokesh mund ta perdorni per thare dhe drejtuar floket tuaj njekohesisht. Teknologjia jonike, jonet negative ngopin ajrin. Kjo ndihmon ne gjendjen e lemuar te flokeve dhe per me tper shkelqim per ta. Nivele nxehtesie per fleksibilitetin e stilimit me mundesi dhe ne gjendje te thate.

Hair Brush e projektuar per te ndihmuar grate te arrijne floket e bukur qe ato deshirojne. Nese deshironi floke te valezuar per t’u patur zili ky eshte kreheri qe ju nevojitet. Shpenzoni vetem nje here per kujdesin e flokeve tuaj. Nuk keni pse te shkoni me ne sallone te shtrenjta bukurie floket e stiluar ne menyre perfekte per eventet tuaja mund ti arrini vete ne komoditetin e shtepise suaj.

Sokany Hair Brush | Shtojeni ne shporte ne Ibuy.al

SKU: L254-BR-1030 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Kreher per drejtimin e flokeve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat