,

Hair Dryer and styler – Tharese Flokesh Profesionale Maxi

Maxi

2,100 L

THARESE PROFESIONALE MAXI

Tharese Flokesh Profesionale – Hair Dryer and Styler

Super e fuqishme 5000W e cila than floket 60% me shpejt. Nuk i djeg dhe nuk i demton floket. Eshte e ndertuar per perkujdesje maksimale per floket tuaj, i thane, zbut dhe me teper volum per ta. Shkelqimi i tyre nuk do te humbase lehtesisht.
Ne paketim do te gjeni dhe kokat perktese per drejtimin e flokeve.
Arrini floke te shndritshem dhe te shendetshem me kete tharese flokesh me mbrojte per floket.

Teknologji e avancuar per me teper mbrojtje gjate stilimit te tyre. Kjo tharese kombinon teknologjine qeramike dhe ate jonike e cila ne kontakt me ajrin krijon lageshtine e duhur per floket tuaj gjate tharjes. Hair Dryer me nivele tharje per me teper mundesi per ju. Gjeni nxehtesine dhe rrjedhen e duhur per llojin e flokeve tuaj dhe shtypni butonin per te leshuar ajrin. E pajisur me aksesore shtese per t’ju ofruar nje produkt sa me te kompletuar. Drejtoni floket tuaj ne menyre te shendetshme pa i demtuar dhe per me teper shtojini shkelqimin fale kesaj tharese profesionale flokesh. Volumi i flokeve tuaj do te jete i mrekullueshem ne kombinim me shkelqimin e tyre.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-MAXI-HD-8400 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
brands

Maxi

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat