, ,

Pastrues per dhembet dhe mishrat e dhembeve – Sonic Pic


Sistem i bute pastrimi pa demtuar dhembet dhe mishrat delikat
Maje e bute per nje kontakt sa me pak te dhimbshem me mishrat e dhembeve
Higjene orale e persosur
Dizajn Ergonometrik
Dritat LED lejojne qe ju te shihni gjithe procesin e pastrimit
E aprovuar dhe rekomanduar nga ekspertet dentare

900L

Pastrues per dhembet dhe mishrat e dhembeve – Sonic Pic

Pastrues per dhembet & mishrat e dhembeve – Kujdesi per dhembet Sonic Pic 

Hiqni papasterite dhe njollat nga dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve duke përdorur Dentapic Sonic me bateri.

Prodhimi i 3000 vibrimeve zanore ne minute të sigurta në smalt , thjesht aplikojeni atë në zonë dhe shikoni ndërsa zhvendos butësisht çdo pllakë dhe njolle, duke i pastruar dhëmbët tuaj më të ndritshëm dhe më të bardhë.

Kjo pajsije ka nje drite te ndritshme LED keshtu qe ju do te keni nje pamje me te qarte kur te pastroni dhëmbët.

Dizajni i saj i perfunduar ne nje model ergonometrik arrine lehtesisht dhembet dhe zonat e veshtira ne brendesi te gojes suaj. 

Nje aparat i pershtatshem dhe i sigurte per implantet, kurorat etj. Pajisje pastrimi e rekomanduar nga dentistet profesional për të pastruar dhe të largoni cdo papasterti nga to.

Eshte i pershtatshem per tu perdorur dhe nga femijet.

Dhembet tuaj do te duken dhe do te ndihen sikur jane pastruar profesionalisht. 

Kujdesi per Dhembet – Sonic Picdentapic sonic online ibuy al

  • Pastrues per dhembet dhe mishrat e dhembeve
  • Pulset zanore ndihmojne ne heqjen e pllakave dentare dhe njollave ne dhembe
  • Rekomandohen nga profesionistet e dhembeve per femije dhe te rritur
  • Ndihmon ne heqjen e pllakave dentare, njollave te ndryshme ne dhembe
  • Eshte i sigurt ne perdorim per kurorat, impantet etj
  • Modeli i saj ergonometrik arrin lehtesisht ne dhembet tuaj dhe ne ato zona te veshtira per te depertuar
  • Largon aromen e keqe te gojes
  • Nevojitet 1 bateri AAA per funksionimin e saj e cila nuk perfshihet ne paketim

Produkte te shumellojshme online ne Ibuy.al 

SKU: L303-Pastrues dhembesh dhe mishrash Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pastrues Dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat