Grirese frutash – Blender First Austria Bli Online


  • Motor me fuqi 1000 W
  • 5 shpejtesi + Funksioni “Pulse” (modaliteti i impulsit) – nga bluarja e lehte deri te rrotullimi i rende
  • Kontroll me shpejtesi të vazhdueshme
  • Ene qelqi me kapacitet 1.7 litra
  • Funksioni grires i akullit
  • Niveli i zhurmes deri ne 84 dB
  • Furnizimi me energji: 220-230 V/ 50 Hz

7,700L

Grirese frutash – Blender First Austria Bli Online

Grirese frutash dhe perimesh si qepe etj – Blender First Austria Bli Online

Grin frutat, perimet, arrat dhe ushqimet e tjera deri ne formen e tyre me te tretshme, duke bere qe organizmi te thithe te gjitha vlerat e tyre ushqyese

Pergatisni smoothie me shije te ndryshme, te shijshme dhe shume te shendetshme

E lehte dhe praktike ne perdorim – Hidhni fruta, perime ose gjithcka tjeter deshironi ne belnder dhe me shtypjen e nje butoni te vetem, lengu ose smoothie juja, eshte gati

Motor i fuqishem me super rezistence

Porosit online ne iBuy.al

SKU: Grirese frutash-Blender-First Austria Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat