,

Drite koke me karikim – Headlamp Solar Charging Online


  • Ndricim i forte
  • Rrip elastik
  • Rimbushje me energji diellore
  • Pershtatur per aktivitete ne natyre
  • Permasa ideale
  • Praktik

1,300L

Drite koke me karikim – Headlamp Solar Charging Online

Drite koke me karikim – Headlamp Solar Charging Online

E projektuar per tu vendosur ne koke

Siguron ndricim te forte ne erresire

Dizanj i rehatshem, mund te mbahet gjate ne koke dhe nuk krijon siklet apo bezdi

Komandoni lehtesisht drejtimin e drites

Permasa ideale, e merrni gjithmone me vete, ne dore, ne xhepin e xhaketes, cantes, bagazhin e makines etj

Ideale per situata kur duket te rregulloni dicka ne erresire dhe nuk keni mundesi te ndriconi me duar: psh  kur rregulloni makinen ose kur kerkoni te rinovoni nje tub te rrjedhshem ne bodrumin e shtepise suaj

Kakrikohet peremes drites se diellit, energjise diellore – mjafton ta vendosni ne ambient te hapur dhe te ndicuar nga dielli

I pershtatshem per te ecur, vrapuar, ciklizem, kamping dhe aktivitete te tjera ne natyre

Rip fleksibel dhe elastik, i pershtatshem per te gjitha madhesite dhe format e kokes

I perdorshem edhe nga femijet

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Drite koke-me karikim Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat