Kompresor Ajri Baseus | Dizajn Komapkt | Black

Baseus

5,300L

Kompresor Ajri Baseus | Black – CRCQB01-01

Kompresor Ajri Baseus | Black – CRCQB01-01

Cilesimet Kryesore  | 

 
Marka | Baseus 
Modeli | CRCQB01-01
Material | ABS, PC
Hyrje | 12V
Fuqia | 120W
Rryma Maksimale | 10A
Dimensionet | 14*10.6*4.8cm
Perdorim i plote | 30 minuta
Eshte e pershtatshme per vetura dhe fouristrada 
Pajisje automatike
Me drita LED per perdorimin gjate nates. 
Motorr i fuqishem.
Dizajn kompakt dhe nuk merr hapesire aspak ne makinen tuaj.
Fryn plotesisht nje gome fouristrade per 180 sekonda.
Kordon i gjate 3 metra.

 

SKU: kompresor-ajri-per-makine-baseus-CRCQB01-01 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kompresor Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat