Zinxhir Bore Universal per makine – Anti Skid Winter Chain

Te ndryshme

4,490L

ZINXHIR BORE UNIVERSAL PER MAKINE | 8 COPE

Zinxhir Bore Universal per makine per goma 165 deri ne 265

Rezistent ndaj temperaturave te uleta dhe kosnsumit, mund te perdoren disa here.
Te lehte per t’u instaluar dhe pershtatur.
Perdoren ne bore, balte, uje shiu, pjerresi dhe mjedise te tjera.
Kujdes | 
1.Zinxhiret kunder reshqitjes duhet te jene te montuar ne rrotat drejtuese, nuk mund te instalohen vetem ne nje gome. ( Ne 2 ose 4 goma)
2.Shpejtesia nuk duhet te jete e larte.

 

SKU: zinxhir-bore-universal Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zinxhir Bore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat