Baseus Purifier – Pastrues Ajri per makine

Baseus

1,390L

Baseus Purifier – Pastrues Ajri per makine

Baseus Purifier – Pastrues Ajri per makine

Cilesimet Kryesore  | 

Marka | Baseus 
Materiali | Aliazh alumini
Mund te pozicionohet ne vendin e gotes 
Dimensionet | 65*95
Aromatizues i lehte
Pastron ajrin e rende ne makine
Perdorim shume i lehte.
Me dy opsione aromatike kolonje dhe freski deti. 
SKU: baseus-purifier-air-freshner Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Pastrues Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat