Arome makine – Baseus Circle Vehicle Fragrance Holder


990L

Arome makine – Baseus Circle

Arome makine – Baseus Circle Vehicle Fragrance Holder – Bli Online dhe periton cmimet me te mira ne iBuy.al

  • Eleminon 100 % aromen e renduar dhe te keqe ne automjetin tuaj
  • Dizanj rrethor, i vogel dhe i holle – i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve
  • Material metalik rezistent, me perberje te alizhit te aluminit
  • Me rrotullim 360 grade qe mundeson shperndarjen e aromes ne e gjithe hapesiren e automjetit
  • Leshon nje arome te lehte freskuese te shendetshme dhe jo toksike per grate shtatzena dhe femijet
  • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem
  • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
  • Perdorim praktik dhe i lehte: Mjafton nje shtypje dhe Baseus Circle cliron ne makine arome te freket dhe natyrale
  • Instalohet dhe hiqet thjesht dhe lehte pa demtuar prizen e ajrit
SKU: arome makine-baseus-circle Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat