,

Portotarge me kamer – Kamer vezhgimi per makine

Gjendje:

14 ne stok


  • Portotarge me kamera te integruar.
  • E perhtatshme per kasetofonin e makines suaj
  • Kamera per makine full hd e fshehur ne targen e makines.

2,900L

14 ne stok

PORTOTARGE ME KAMER – KAMER VEZHGIMI PER MAKINE

Kamer regjistruese HD – Kamera e pasme e makinës pa kabell me cilësi të lartë.

Do t’ju tregojë një pamje te qarte  shikimi dhe do të eleminojë vendet e padukshme prapa jush, pavarësisht nga situata në të cilën jeni.

Portotarge me kamera te integruar per kasetofonin e makines suaj

Kamera per makine full hd e fshehur ne targe e cila nuk do dallohet.

E pozicionuar ne krye te saj dhe ju lejon pamje te gjere dhe te qarte. Material Celiku rezistent dhe i sigurte per perdorim afatgjate.

Universale për të gjithë modelet e makinave dhe per cdo targe makine, ne ngjyre te zeze.

Material me cilesi te larte, e perbere nga kornizë plastike ABS për qëndrueshmëri afatgjatë.

Zgjidhja ideale per automjetin tuaj. Mbeshtet sistemin video.

car license plate bli online ibuy alModel i papershkrueshem nga uji dhe rezistent ndaj kushteve klimatike.

Ju mund ta vendosni ne pjesen e targes se makines tuaj, për të patur gjithmone te sigurte makinen tuaj.

Kamera e portotarges eshte pothuajse e padallueshme, dhe kendi i lenteve te saj eshte i rregullueshem.

Me drita infra red me nje pamje vizive më të qarte dhe ne ambjentet me ndricim te ulet.

Parkimi juaj do te jete shume here me i lehte dhe makina juaj nuk do te marre demtime.

Jep cilesi te qarta edhe diten edhe naten. Shfaq imazhet e kameres ne ekranin e kasetofonit.

Portotarga eshte e pajisur me fisha per lidhjen e saj me kasetofonin.  Me kete portotarge mund te jeni gjithmone te sigurte per makinen  tuaj.

Ngjyra me definicion të lartë për të pare edhe vendet te cilat ju nuk mundeni qe t’i shihni

Pamjet mund të shfaqen ne DVD player ne makine, monitor, GPS, sensor parkimi, etj. Aksesore i dobishem per makinen tuaj.

KAMER E FSHEHTE VEZHGIMI PER MAKINEN TUAJ

Me kënd të gjere shikimi me definicion të lartë dhe funksione  të papërshkueshme nga uji.portotarge me kamer bli online ibuy al

Portotarga instalohet ne vendin e targe makine dhe ju jep një pamje të plotë të pjesës së pasme të makinës tuaj kur jeni duke i dhene makines.

Nuk do keni pse te shqetesoheni dhe nese niveli i ndriçimit eshte i ulet,pasi kjo kamer funksionon dhe gjate erresires.

Mund të funksionojë brenda 3 metrash gjatë natës dhe në mjedise të tjera të errëta.

Për të mbrojtur makinën tuaj nga përplasja me një pengesë të padukshme.

Model universal per te gjitha makinat.

Cdo regjistrim qe ben sensori me kamer do te jete e shfaqur ne monitorin e makines.

Duke ju lejuar keshtu ju ta keni makinen tuaj nen kontroll dhe te sigurt.

Specifika kamera per makine bli online ibuy al

Imazhi: 1/3 ngjyra CMOS
Sistemi televiziv: PAL / .NTSC
Pixel: 628 x 582/510 * 492
Zona e ndjeshme: 4.08 x 3.12 mm
Linjat e rezolucionit 420TV
Portotarge me kamera makine me ndricim minimal: 0.3Lux / F1.2
Kendi i lenteve: 170 ° / 135 °
E papërshkueshëm nga uji: IP67 / 68
Targe makine me prodhimi te videos: RCA CONNECTOR, 1.0VP-P, 75ohm
Furnizimi me energji elektrike: DC 12V
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri -75 ° C, RH 95% Max
Temperatura e ruajtjes: -40 ° C deri -85 ° C, RH 95% Max.
Madhesia e pllakës së kornizës së licencës: 54.5x14x2.3 cm


Porosi Online ne Ibuy.al  me cmimin me te mire online!

SKU: 5487FB8/23 Kategori: ,

Technical Specifications

BrandApple
Item Height18 Millimeters
Item Width31.4 Centimeters
Screen Size13 Inches
Item Weight1.6 Kg
Product Dimensions21.9 x 31.4 x 1.8 cm
Item model numberMF841HN/A
Processor BrandIntel
Processor TypeCore i5
Processor Speed2.9 GHz
RAM Size8 GB
Hard Drive Size512 GB
Hard Disk TechnologySolid State Drive
Graphics CoprocessorIntel Integrated Graphics
Graphics Card DescriptionIntegrated Graphics Card
Hardware PlatformMac
Operating SystemMac OS
Average Battery Life (in hours)9

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat