Mbulese per Motorra – E papershkueshme nga Uji

Te ndryshme

2,190L

MBULESE PER MOTORRA

Mbulese per motorra e papershkueshme nga uji – Motorcycle Cover

Mbulese speciale per motorra e perbere nga material cilesor dhe 95% i papareshkueshem nga uji. Jetegjate dhe nuk konsumohet lehte nga kushtet  e veshtira atmosferike. Projektuar per te mbrojtur motocikleten tuaj nga pluhuri, papastertia dhe moti. Mund te lahet lehtesisht.

SKU: mbulese-per-motorra Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbulese per motorra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat