Aromatizues Makine Horizontal – Baseus Horizontal Chubby

Baseus

1,290L

AROMATIZUES MAKINE  – BASEUS HORIZONTAL CHUBBY 

Aromatizues Makine Horizontal – Baseus Horizontal Chubby

 • Largon aromen e renduar dhe te keqe nga automjeti juaj
 • Dizajn horizontal dhe i vogel
 • Cliron arome te lehte freskuese te shendetshme dhe jo toksike
 • Shperndan  ajrin e fresket ne te gjithe automjetin
 • Freskon ajrin 10 here me shume se aromatizuesit e tjere
 • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem
 • I pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve
 • Material  rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
 • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
 • Instalim i lehte, montohet tek grilla e ventilatorit te makines pa e demtuar ate
 • Certifikuar nga RoHS

freskues ajri baseus bli online ne ibuy al

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Porosit online ne iBuy.al me cmimet me te lira ne treg

 

 

SKU: aromatizues makine-baseus-horizontal chubby Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

brands

Baseus

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat