Mbulesa makinash Cilesia A – Car Cover – Bli Online

Te ndryshme

3,200L

MBULESA MAKINASH CILESIA A

Mbulesa makinash Cilesia A – Bli Online

Mbulese e papershkueshme nga uji. Teknologjia e qepjeve qe eshte perdorur mban te thate automjetin tuaj gjate rreshjeve te shiut.

Mbron automjetin tuaj dhe nga rrezet e pademshme UV, papastertia, pluhuro, shiu, bora, akulli dhe ndotesit e tjere industrial.
SKU: mbulesa-makinash-cilesia-a Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbulese per makina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat