,

Android Box Albania MX10 4K Ultra HD | 4GB | 32GB | Smart TV


Kuti e vogel, plastike, me ngjyre te zeze,

E dizenjuar thjesht, me logon ne mes dhe nje drite LED ngjyre blu ne pjesen e saj te perparme

Ne nje ane ndodhet hapesira per te vendosur karten SD, dhe tre porta per USB

Ne anen tjeter ndodhet nje porte per USB 2.0, SPFI, HDMI, Ethernet dhe priza per rryme

4GB RAM

32GB ROM

Specifikimet Teknike 

CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz
GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI 2.0a@60hz
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack

Fuqia – DC 5V/2A
Dimensionet – 77 x 77 x 17mm
Pesha – 95g

6,900L

Android TV Box Mx10 4K Ultra HD – 4GB 32GB

Android TV Box MX10 4K Albania | Shqip

Cilesimet e tij |

  • Android TV Box MX10
  • Kthen dhomen tuaj ne kinema reale
  • Platforme e teknologjise se avancuar
  • Shume i thjeshte per tu instaluar: thjesht duhet te lidhni kabllin HDMI me televizorin tuaj dhe AC per energji. Me pas veprohet si ne nje kompjuter. Hyni ne Google dhe kerkoni cfare ju deshironi
  • Trend i momentit
  • I testuar, cilesi e garantuar
  • Ideal per argetimin e femijeve
  • Android TV MX10, pajisja me e kerkuar

Specifikimet | Android TV Box Albania | Shqip

OS: Android 9.0
CPU: RK3328 Quad-Core 64bit Cortex-A53
GPU: Penta-Core Mali-450 Up to 750 Mhz+
SDRAM: 4GB DDR3; Flash: EMMC 32GB 64GB
Expanded Storage: Supports SD Card up to 128GB
WiFi: 2.4G 802.11 b/g/n, built-in Antenna
Ethernet: 10/ 100 standard RJ-45
Model: MX10
Power Input: 100-240V, 50/60Hz
Power Output: 5V 2.5A
Interfaces: 1 * USB 3.0, 3 * USB 2.0, 1 * HD, 1 * RJ45, 1 * SPDIF, 1 * SD/ MMC, 1 * DC 5V IN, 1 * AV
High Definition Video Output: 4K
2.4G Remote Control: Built in 2.4G Remote Control for Option
Media Format Supported:
Decoder format: 4K VP9 Video decoder, H.265/H.264 video decoder, 1080P other video decoders (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6/8)
Media format: AVI, TS, VOB, MKV, MOV, ISO, WMV, ASF, FLV, DAT, MPG, MPEG
Music format: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, DDP, HD, FLAC, APE
Photo format: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF.

Kutia permban |

1.Pajisjen Android per TV

2.Telekomanden (Pulti)

3.Kabllon HD

4.Pershtatesin e rrymes

5. Manualin e perdorimit

Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-MX10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat