-24%
,

Kasetofon makine me ekran P5130 – Car Multimedia Player


KARAKTERISTIKA TEKNIKE

Sistemi: WINCE
CPU: i7
Chipi i amplifikatorit te energjise: 7388
Tensioni: DC 12V
Ekrani: 4.1inch ( Ekran Prekes Kapacitiv )
Rezolucioni i ekranit: 800*480
GPS: Nuk suportohet
WiFi: Nuk Suportohet
Amplifikues MOSFET Prodhues i fuqise 50Wx4
Karte TF: Suporton
Radio: Suporton
2 porta USB

4,490L 5,900L

Kasetofon makine me ekran P5130

Kasetofon makine me Ekran ne Shitje online

Nje kasetofon makine i mire eshte nje aksesore gjithmone i nevojshem per makinen tuaj. Muzike e mire, dhe shume funksione te tjera si biseda telefonike nderkohe qe ai eshte lidhur me bluetooth.  Me 2 porta USB, radio dhe hapesire per karte memorje. Me shume opsione per te degjuar muzike.

Cilesimet Kryesore | 

 • Kasetofon makine me ekran
 • Shihni imazhe te rruges, para dhe pas gjate parkimit
 • Lidheni me Bluetooth dhe degjoni muzike, shihni video ose pergjigjuni thirrjeve telefonike
 • Suporton Radio FM origjinale
 • Rezolucion i larte
 • Audio e paster
 • Riprodhime me frekuence te larte te regjistrimeve origjinale
 • Ekran me prekje: 4.Inch
 • Suporton formatin e Audio Playback te MP3 / WMA / WAV / FLAC / APP etj
 • Suporton formatin Video Playback RMVB / RM / VOB / MP4 / MOV / AVI / 3GP etj
 • Me 2 porta USB dhe hapesire per karte TF
 • Shkarkoni kenget dhe degjojini ne VLC Media Player
 • Amplifikues MOSFET
 • Shfaq oren, jeni ne cdo kohe ne djeni te minutave
 • Prodhim i fuqise maksimae 52Wx4
 • 7 butona me ngjyra te mrekullueshme
 • Funksion i ores dhe mute volum

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-P5130 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat