Laps per gervishtjet ne makine – Fix it Pro Pen

As Seen on TV

1,190L

LAPS PER GERVISHTJET NE MAKINE – FIX IT PRO PEN!

Laps per gervishtjet ne makine – Fix it Pro Pen!

Nje produkt i domosdoshem per adhuruesit e automjeteve.
Dizajn i shkelqyeshem per pastrimin dhe riparimin e gervishtjeve.
Me permbajtje jo toksike dhe rezistent ndaj ujit.
Mund te perdoret ne cdo makine dhe ne do lloj ngjyre.
Perdorimi :
  • Shkundeni para perdorimit.
  • Vendosni nje nga majat dhe shtypeni nderkohe qe e aplikoni mbi siperfaqe.
  • Mundte duhen 40 deri 50 shtypje nderkohe qe maja te mbushet plotesisht me leng.
  • Aplikojeni ne temperature mbi 55F
  • Fshijeni tepricen me peshqir letre te thate.
  • Lejoni qe te thahet ne rrezet e diellit 1 deri ne 48 ore.
  • Gervishtjet e thella mund te kerkojne aplikim shtese.
SKU: fix-it-pro-pen Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Laps per gervishtjet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat