Aromatizues Makine – Baseus Mini Volcano Car Fragrance


2 Ngjyra

E zeze

Gri

1,490L

Aromatizues Makine – Baseus Mini Volcano

Aromatizues Makine – Baseus Mini Volcano Car Fragrance – Porosit Online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

  • Largon 100 % aromen e renduar dhe te keqe ne automjetin tuaj
  • Dizanj modern, i vogel dhe i holle – i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve
  • Material metalik rezistent, ndertuar nga aliazhi i aluminit
  • Qarkullon aromen ne e gjithe hapesiren e automjetit
  • Leshon nje arome te lehte freskuese te shendetshme dhe jo toksike per grate shtatzena dhe femijet
  • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem
  • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
  • Perdorim praktik dhe i lehte: Mjafton nje shtypje dhe Baseus Mini Volcano cliron arome te freket dhe natyrale
SKU: aromatizues makine-baseus-mini-volcano Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat