Aromatizues makine metalik – Baseus Vortex Car Air Freshener


1,490L

Aromatizues makine metalik – Baseus Vortex

Aromatizues makine metalik – Baseus Vortex Car Air Freshener – Bli Online ne iBuy.al me cmimet me te favorshme ne treg

  • Eleminon 100 % aromen e renduar dhe te keqe ne automjetin tuaj
  • Dizanj modern, i vogel dhe i holle – i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve
  • Material metalik rezistent i perbere nga alizazhi i aluminit
  • Me ngjites te importuar 3M i cili nuk e demton makinen dhe pasi lahet me uje mund te riperdoret
  • Rotullimi kunder akrepave te ores mundeson arome te lehte, ndersa rrotullimi ne anen e akrepave cliron arome te perqendruar
  • Qarkullon aromen ne e gjithe hapesiren e automjetit
  • Leshon nje arome te lehte freskuese te shendetshme dhe jo toksike per grate shtatzena dhe femijet
  • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem
  • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
  • Perdorim praktik dhe i lehte: Mjafton nje shtypje dhe Baseus Vortex mbush makinen me arome te freket dhe natyrale
SKU: aromatizues makine-baseus-vortex Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat