Aromatizues per makine Baseus – Paddle Car Air Freshener


990L

Aromatizues per makine Baseus – Paddle Car Air Freshener

Aromatizues per makine Baseus – Paddle Car Air Freshener – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

  • Eleminon aromen e rende dhe te keqe ne hapesiren e ngushte te automjetit
  • E padukshme, vemdoset tek grilla e ventilatorit duke qarkulluar ajrin ne te gjithe makinen
  • I sigurt dhe i shendetshem per tu perdorur edhe ne prani te femijeve dhe grave shtatzena
  • Arome e lehte freskuese
  • Pa perberje alkoli, i sigurt ne ditet e nxehta te veres
  • Certefikuar nga RoHS
  • Fiksohet fort permes nje xheli
  • Arome qe zgjat, nje rimbushje shkon deri ne 6 muaj
  • Paketimi permban 6 rimbushje: 3 x kolonje ; 2 x Marine (oqean) 1 x Gardenia (lule)
SKU: aromatizues makine-baseus-paddle air freshener Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat