Set per riparimin e llamarines se makinave – Pops A Dent

As Seen on TV

2,890L

SET PER RIPARIMININ E LLAMARINES SE MAKINAVE

Set per riparimin e llamarines se makinave – Pops A Dent

Beje vet riparimin e makines!
Me karakteristika unike eshte i thjeshte ne perdorim nga cdo person.
Vetem tre hapa te thjeshte dhe Pops A dent largon cdo ulje apo ngritje ne dyert apo cdo pjese tjeter te makines suaj. gjate aplikimit te tij siperfaqja e makines nuk do te demtohet.

Ky set per riparimin e llamarines se makines kursen para dhe eshte nje alternative ekonomike dhe efikase.
SKU: pops-a-dent Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat