Aromatizues makine Baseus – Monkey Shaped Vehicle Fragrance


1,290L

Aromatizues makine Baseus – Monkey Shaped

Aromatizues makine Baseus – Monkey Shaped Vehicle Fragrance – Bli Online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg

  • Eleminon aromen e pakendshme dhe te renduar qe krijohet ne hapesiren e ngushte te automjetit
  • Arome e lehte freskuese
  • Dizanj i vecante dhe dekorativ per makinen. Eshte ndertuar ne forme majmuni me mateial plastik te lakueshem qe merr forma te ndryshme
  • Nuk ka perberes me substanca kimike. I shendetshem dhe mund te vendoset edhe kur ne automjet ka femije ose gra shtatzena
  • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem.
  • Ne 2 ngjyra: E kuqe dhe e zeze
SKU: aromatizues makine-baseus-monkey shaped Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat