Kasetofon makine me ekran – Barfond Android Car Navigation


  • Me sistemin e fundit operativ Android 8.1
  • Cilesi e larte e ekranit me prekje dhe kapacitet 10.1 inch
  • Rezolucioni i ekranit 1024 x 600 Pixel, iu siguron nje pervoje vizuale te mrekullueshme
  • Suporton modalitetin Bluetooth: mbeshtet thirrjet pa duar, degjoni muzike me ritme te qarta dhe te pastra
  • Me mikrofom te integrur ne brendesi te paisjes
  • I pajtueshem me iPhone dhe Android
  • Cilesite standarte: Wifi+GPS Navi+Bluetooth+FM Radio+Multimedia+Mirror link
  • Pajisur me porten USB
  • MicroSD Card per te zgjeruar memorien pertej kufijve

12,490L

Kasetofon makine me ekran – Barfond Android Car Navigation

Kasetofon makine me ekran – Barfond Android Car Navigation

Barfond Android Car Navigation i ben udhetimet tuaja te paharueshme

Imazhe, muzike, video pa fund, por jo vetem kaq.

Permes GPS lokalizoni vendodhjen qe deshironi, fale Bluetooth-it flisni ne telefon pa duar dhe degjoni ritmet e fundit muzikore

Ekrani i madh ju mundeson pervoja vizuale te paharueshme

Lidheni kasetofonin me Smartphonin tuaj, permes modalitetit Bluetooth dhe degjoni muzike, shihni video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon

Specifikat Teknike
Ekrani: 7 inch
Touch Screen: Po
Rezolucioni: 1024*600
Sistemi Operativ: Android 8.1
CPU: Quad Core CPU Processor 1.5GHz
ROM: 16GB
RAM: 1GB
Porte USB: 2 Porta
Opsioni i lidhjes me WiFi
GPS 
Sistemi Operativ: 8.1
Udhezues audio
Suporton pamje 2D/3D
Mund te navigoni nderkohe qe luhet muzike.
Mund te navigoni online
Kasetofon me ekran me Bluetooth 
Mund te luani muzike stereo nepermjet Bluetooth
Mund te shkarkoni kontaktet ne kasetofon
Mikrofon i integruar.

Mund te realizoni Biseda Telefonike

 

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kasetofon makine me ekran-Barfond Android Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat