Mini tapet Antirreshqites per makinen – Anti Slip Car Holder Online


SPECIFIKA

ANTI SLIP CAR HOLDER

I projektuar per te gjitha llojet e telefonave

Material cilesor

Rezistent ndaj ujit dhe konsumit

Permasa kompakte

Pastrim i lehte

Ideal per udhetime

490L

Mini tapet Antirreshqites per makinen – Anti Slip Car Holder Online

Mini tapet Antirreshqites per makinen – Anti Slip Car Holder Online

Mund te vendoset ne nje pozicion te makines qe ju deshironi

I pershatur per te vendosur objektet e vogla qe ju nevojiten ne perditshmerine tuaj, vecanerisht telefonin, USB driver-in, celsat e shtepise apo te makines

Pastrohet shume lehte dhe ka madhesi kompakte

Funksional dhe i pershtatshem me ambientin e brendshem te makines

Ideal per te gjitha llojet e automjeteve dhe telefonave celulare, smartphone, tablet etj

E mban telefonin tuaj te sigurt nga rreshqitja edhe kur e keni ne karikim, apo keni hapur GPS per te gjetur vendin qe po kerkoni permes hartes (Google Maps)

Rezistent ndaj konsumit, cilesor dhe kundra ujit

I ndertuar nga material i cilesise se larte

SKU: M-mini tapet antirreshqites per makinen Kategori:
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Aksesor makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat