Aromatizues per Makine – Baseus Little Fatty in-Vehicle Fragrance


Ngjyra: E zeze

990L

Aromatizues per Makine – Baseus Little Fatty

Aromatizues per Makine – Baseus Little Fatty In-Vehicle Fragrance – Bli online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

  • Eleminon 100 % aromen e renduar dhe te keqe ne automjetin tuaj
  • Dizanj i vogel dhe i holle – i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve
  • Cliron arome te lehte freskuese te shendetshme dhe jo toksike per grate shtatzena dhe femijet
  • I vogel dhe lehtesisht i instalueshem
  • Material alumin rezistent ndaj konsumit
  • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
  • Qarkullon aromen dhe ajrin e fresket ne te gjithe automjetin
  • Instalim i lehte, montohet tek grilla e ventilatorit te makines pa e demtuar ate
SKU: aromatizues makine-baseus-little fatty Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues Makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat