Mbulese Makinash Cilesia B – Grey Car Cover

Te ndryshme

2,590L

MBULESE MAKINASH – CILESIA B

Mbulese Makinash – Cilesia B

Mbulese makinash e persosur per cdo kohe. Mbulon cdo kontur te makines, te gjitha detajeve ju kushtohet vemendje e vecante. Parandalon pluhurat, depertimin e ujit ne makine, mbron nga insektet e ndryshme.

Ne dite me shi dhe ne dite me diell, makina juaj do te jete  e mbrojtur ne cdo cast.
SKU: mbulese-makinash-cilesia-b Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbulese per makina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat