Anycast M9 Plus – Wireless Display Dongle WiFi


Modeli: M9 Plus

Madhësia: 6.8cm x 3.9cm x 1.3cm

Distanca e punës: Deri në 10m

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastikë

1,990L

 ANYCAST M9 PLUS – WIRELESS DISPLAY DONGLE

Anycast M9 Plus – Airplay miracast

AnycastM9 Plus pershtatet me smartphone dhe tableta si iPhone, Samsung, Sony, iPad Android 4.2 dhe iOS 7 dhe me lart.
Me kete wifi Dongle  m9 plus ju mund te ndani me familjaret tuaj, apo dhe me partneret e biznesit cdo dokument, foto, video, audio, filma, lojera dhe cdo gje tjeter qe gjendet ne telefonin tuaj.
Pasqyron nga Mac, PC, telefonat tuaj Android, iPhone, iPad për të shikuar ne nje ekran me te madh TV / film, transmetim në rrjet, transmetim video duke pasqyruar ekranin e pajisjes tuaj në HDTV tuaj.
Moduli i integruar Wi-Fi mbështet WiFi 2.4GHz, duke mbështetur shfaqjen pa fishe të përmbajtjes në internet dhe lokale: Video / Audio / Foto / Skedari i Zyrës / Uebsajt.
Porta HDMI mbështet daljen video 1080P dhe prodhimin me efekt të lartë të zërit.
Për të shijuar në mënyrë perfekte ekranin e fundit të madh: Shikoni filma, luani lojëra, krijoni kinemanë tuaj ekskluzive.
Sinkronizon dhe pasqyron ndërfaqen e përdorimit të telefonit celular / tablet / laptop në TV, projektor dhe pajisje të tjera për të arritur ekran të madh.
Shijoni filmin e preferuar ne ekran të plotë, me shikim më të rehatshëm.

M9 PLUS – WIFI  DISPLAY DONGLE

mirroring multiple TV stick Adapter Mini Android ibuy al

Mbështetni rezolucionet 1080p me dekorimin H.265.
Transmetimi i njëkohshëm i videos dhe audios në dongle, ndërkohë nuk do të ndikojë në aftësinë e pajisjes suaj që të lidhet në internet.
Konfigurimi i udhëzimeve një herë në ekran, nuk ka nevojë për programe shtesë për pajisje Mac, iOS dhe Android.
Ky version  i Wireless HDMI dongle anycast m9 plus ka CPU më të shpejtë dhe gjithashtu mbështet Google Home App (Chromecast Protocol) në Android dhe Google Chrome Browser të instaluar në PC.

Wireless HDMI dongle

Trendi i ri për takime biznesi,  lejon që takimet të bëhen më efikase dhe inteligjente.
Shumë i pajtueshëm me telefonin celular / tablet / kompjuter, i pajtueshëm me iOS, Android, MacOS, Windows8.1 / 10
Transmetoni përmbajtjen tuaj  në Telefonët tuaj Smart / Tablet PC në një pajisje tjetër me ekran të madh me ndërfaqe HDMI (të tilla si HDTV, Monitor & Projektor, etj.)
Duke përdorur Miracast, DLNA, dhe AirPlay përmes një lidhje WiFi.

Specifikat

  • CPU  Single Core ARM Cortex A9 Rockchip RK3036 1.2 GHz
  • GPU  3D GPU 1 x mali 400
  • OS  Linux 3.0.8
  • DDR3  128MB
  • Sistemet qe suporton  Android, iOS
  • Formati Video  AVI/DIVX/MKV/TS/DAT/MPG/MPEG1,2,4/MP4/RM/RMVB/WMV
  • Formati Audio  MP1/MP2/MP3/WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC
  • Formati fotos  JPEG/BMP

Karakteristika

Modeli: M9 Plus

Madhësia: 6.8cm x 3.9cm x 1.3cm

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastikë

Distanca e punës: Deri në 10m

Transmetimi i njëkohshëm i videos dhe audios në dongle, ndërkohë nuk do të ndikojë në aftësinë e pajisjes suaj që të lidhet në internet.

Konfigurimi i udhëzimeve një herë në ekran, nuk ka nevojë për softuer shtesë për pajisjet Mac, iOS dhe Android.

 

SKU: anycast-m9-plus Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

WiFi Dongle

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat