,

Box Android TV 4K MXQ Pro 3GB | 16GB | Online


TV Box i gjenerates se re

Dizanj klasik- dallon per permasen e vogel, formen katrore dhe trashesine 3 cm

Ngjyra e zeze mat nuk lejon te duken shenjat e gishtave duke e treguar pajisjen te paster dhe estetike per syrin

4,490L

Android TV Box MXQ PRO 3GB 16GB

Android TV Box MXQ Pro 3GB | 16GB

Cilesimet Kryesore |

 • Android TV Box
 • Mund te shihni te gjitha kanalet tuaj te preferuar , te luani VideoGames ose te lundroni ne Internet
 • Permiresim i dukshem i figures edhe gjate trasmetimeve permes internetit
 • I vlefshem ne 2 versione : Me dhe Pa Bluetooth
 • Filmat tuaj te preferuar shfaqen ne Cilesine 4K
 • Mund te lidhni kufjet wireless, sistemet Audio, altoparlantet, etj.
 • Thekson ngjyrat per nje pamje sa me reale dhe te gjalle
 • Kenget tuaja te preferuar ose kolona zanore e filmave mund ti degjoni pa kabllo, por vetem permes Bluetooth-itSpecifikimet | Android TV Box MXQ Pro 4KOperating system: Android 5.1
  Quad-core 2 GHz process
  High Definition Multimedia Interface (HDMI) of 1.4b plus CEC
  Supports Audio Visuals (AV)
  Mxq pro 4k Supports 3G
  Local Area Network (LAN): 10/ 100M Ethernet
  Inbuilt Wi-Fi Connectivity
  Decoder Formats: HD VC/ AVC, HD MPEG, RealVideo, DivX, Xvid, RM, RMVB
  Media Formats: asf, WMV, Vob, Rm. Ts, Vob, Flv, mpeg, mpg, Mkv, ISO, MOV, dat
  Music Formats: MPS, DDP, OGG, WMA, APE, DTS, HD, AAC, FLAC, WAV, AC3, TrueHD, APE
  Photo Formats: HD, GIF, TIFF, PNG, JPEG, BMP
  Universal Serial Bus (USB): USB 2.0, USB HDD, U DISK
  Card Reader: SD/SDHC/MMC cards
  HDD system: NTFS, FAT16, FAT32
  Subtitle Support: SSA, SMI, IDX plus USB, SUB, SRT
  Network Functions: YouTube, Facebook, Skype, Picasa, online movies, Flicker
  DC 5V/2A Power Supply
  USB keyboard and Mouse Support
  Language Support: French, German, English, Spanish and many others
  Red standby indicator, blue power-on indicator – all LED indicators

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-MXQ PRO BOX 3/16GB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat